15 Ekim 2014 Çarşamba

işlere geri döndüm

İşlere 3 yıl ara vermiş ve hobilerimle uğraşıp köyümde domatesimi biberimi yetiştirirken oğlumun yeni bir şirket kurması ile birlikte kendimi yine işlerin arasında buldum... Şartım işleri rayına oturtuncaya kadar onunla birlikteyim eşim hafta da bir kez uğrayıp yine doğanın içine köyüne dönüyor.. Kaç yaşına gelirlerse gelsinler bir Annenin gözünde hiç büyümeyen kuzucuklarımızı kıramıyoruz...hobilerimizden..gezmelerimizden tozmalarımızdan..vazgeçip sabahın köründe iş yerine gidiyorsunuz ..ama ben sabahları komşuya kahveye gitmek istiyorum yemek tariflerini almak istiyorum olmuyor işte olmuyorrrrrrrr..tv de magazin proğramlarını izleyip kim hangi mekandan kimle çıkarken yakalanmış onları seyretmek istiyorummmm..maaleseffff bunların hepsini kaçırıyorum oğlumun işi yüzündennnn)))))))))))    Sevgiyle kalın sevgili dostlarım.....BİLGE


2 yorum:

Bulbulunyeri dedi ki...

Dilerim bu dediklerinizi yapacağınız günler yakındır. Annelerin önceliği her zaman çocukları olmuştur. Sağlıklı ve mutlu olsunlar da, bunları da yapacağınız günler geldiğinde keyifle yaparsınız.
Sevgiyle kalın.

Arzu Sarıyer dedi ki...

Hoşgeldiniz buraya ,Oğlunuzun işlerinde başarılar diliyorum.Size de en yakın zamanda hobilerinize dönecek zaman sağlık ve mutlulukla Sevgili Bilge 'ciğim.Selam ve sevgiler.